Обласна науково-методична конференція «Про підсумки роботи над обласною методичною темою»

3 та 4 травня педагогічні працівники, методисти та заступники директора з навчально – виробничої роботи Світлана КІЗИМ, з навчально-виховної роботи Катерина Пальоха взяли участь в обласній науково-практичній конференції «Про підсумки роботи над обласною науково-методичною темою: Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах компетентнісного підходу». Модератором конференції була Зоя ПАРФЕНЮК, директор Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області.

У перший день конференції відбувся відкритий діалог у двох дискусійних панелях: «Соціалізація особистості: плани, дії, результати» та «Професійна (професійно-технічна) освіта: працюємо на результат».

Речники презентували результати діяльності з різних напрямків роботи: підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організацію дистанційного та змішаного навчання, діяльність центрів кар’єри, оновлення змісту освіти та створення е-контенту, навчання дорослого населення. Заступник директора з навчально–виробничої роботи Світлана КІЗИМ поділилась досвідом впровадження дуальної форми навчання в освітній процес коледжу.

На другий день конференції відбулось обговорення дискусійної панелі: «Виховна робота: соціалізація особистості в умовах компетентнісного підходу».

У своїх виступах учасники презентували результати діяльності із навчально-виховної роботи на обласному та училищному рівнях з національно-патріотичного виховання, формування критичного мислення, профорієнтації, створення сприятливого освітнього середовища та психології соціального розвитку особистості.

Ключовою інформацією у виступах було формування активного громадянина, свідомого українця на основі національних, загальнолюдських і європейських цінностей.

На основі онлайн-анкетування педагогічних працівників ЗП(ПТ)О «Відстежуємо вашу думку» було визначено нову методичну тему «Формування конкурентоспроможності робітничих кадрів в умовах мобільного освітнього середовища та ринку праці», прийнято резолюцію обласної конференції.

Методисти Ніна РЕБРИНА, Марія ГАВРИЛЕНКО