Обговорення перспектив України на шляху до Європейського Союзу

Україна — найбільша європейська країна, яка заявила про своє бажання увійти до європейської спільноти. Євро- та євроатлантична інтеграція є вибором українського народу, який підтвердили Революцією Гідності. Герої Небесної сотні поклали своє життя за цінності, які є базовими в Європі: права людини, людська гідність, демократія і верховенство права. Тому важливо, щоб здобувачі освіти більше дізнавались про європейські країни, рівень їхнього розвитку, а також розуміли роль України в процесі євроінтеграції та євроатлантичної інтеграції.

Відзначаючи День Європи в Україні, євроклубівці разом із керівником організували захід, на якому обговорили надзвичайно важливі теми, що стосуються України та її шляху до ЄС та НАТО. Студенти дискутували про переваги та недоліки євроінтеграції та євроатлантичної інтеграції, досягнення підписання Угоди про асоціацію з ЄС, розглянули реалії та перспективи України на шляху до Європейського Союзу, а також розкрили проблеми та виклики євроінтеграції в умовах війни. Здобувачі освіти активно брали участь у дискусіях та показали хороший рівень знань на тему відносин України та ЄС.

Наша держава платить високу ціну за своє повернення до Європи. Сьогодні країни Європейського Союзу стоять пліч-о-пліч з Україною в нашій боротьбі проти російської агресії, а її членство в ЄС уже нікому не здається нереальним.