Мережева академія Cisco Волинського фахового коледжу НУХТ

Запрошуємо студентів, учнів та всіх зацікавлених зареєструватися та пройти курси Мережевої академії Cisco у ВоФК НУХТ. Всі курси є безкоштовними, навчання відбувається дистанційно, з консультаціями інструкторів. Після успішного завершення курсів видається сертифікат.

Доступ до всіх курсів Мережевої академії Cisco можна одержати через головну сторінку https://www.netacad.com

Зараз доступні курси

Вступ до Packet Tracer

01.09.22 – 01.08.23

Інструктор: Олександр Ройко

Курс Вступ до Рacket Tracer призначений для нових користувачів Packet Tracer, має за мету ознайомлення з інструментом, який використовується в багатьох курсах Мережевої академії Cisco. Курс рекомендується для слухачів, які вже мають базові уявлення про функціонування комп’ютерних мереж.

Основи кібербезпеки

29.09.22 – 31.08.23

Інструктор: Олександр Ройко

Курс охоплює базові положення інформаційної безпеки в мережі Інтернет

Основи програмування на C++

29.09.22 – 01.08.23

Інструктор: Галина Шепелюк

C++ (Сі-плюс-плюс) — мова програмування загального призначення з підтримкою кількох парадигм програмування: об’єктно-орієнтованої, узагальненої, процедурної та ін. У 1990-х роках C++ стала однією з найуживаніших мов програмування загального призначення. Мову використовують для системного програмування, розробки прикладного програмного забезпечення, написання драйверів, потужних серверних та клієнтських програм, а також для розробки розважальних програм, наприклад, відеоігор. C++ суттєво вплинула на інші популярні сьогодні мови програмування: C# та Java.

Основи програмування на Python

29.09.22 – 01.08.23

Інструктор: Галина Шепелюк

Python — інтерпретована об’єктно-орієнтована мова програмування високого рівня зі строгою динамічною типізацією. Структури даних високого рівня разом із динамічною семантикою та динамічним зв’язуванням роблять її привабливою для швидкої розробки програм, а також як засіб поєднування наявних компонентів. Python підтримує модулі та пакети модулів, що сприяє модульності та повторному використанню коду. Інтерпретатор Python та стандартні бібліотеки доступні як у скомпільованій, так і у вихідній формі на всіх основних платформах. В мові програмування Python підтримується кілька парадигм програмування, зокрема: об’єктно-орієнтована, процедурна, функціональна та аспектно-орієнтована.

Для реєстрації на курс потрібно звернутись безпосередньо до викладача.

Якщо у вас виникли питання або побажання стосовно курсів, а також з приводу одержання друкованих варіантів сертифікатів, звертайтесь до контактної особи Мережевої академії Cisco ВоФК НУХТ Олександра Ройка (roiko.oleksandr@gmail.com).