Не лише дипломи, а й запрошення на роботу в Болгарію отримали випускники коледжу

,

У ВоФК НУХТ триває пора вручення документів про фахову передвищу освіту. 8 лютого до дипломованих фахівців долучилися 165 фахових молодших бакалаврів, молодших спеціалістів, а перед тим свої дипломи отримали 83 кваліфікованих робітники.

Традиційно розпочали захід з виконання Державного Гімну України. З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Ігор Корчук, який зазначив, що цей випуск відбувається на 350-й день повномасштабної російсько-української війни. Але випускники проявили волю та характер, здобуваючи освіту в такий нелегкий час. Директор побажав молоді знайти у житті власний секрет успіху та відстоювати цінності, за які сьогодні бореться Україна.

Окрім дипломів новоспечені молодші спеціалісти та фахові молодші бакалаври отримали ще й запрошення на роботу. На святковому заході був присутній пан Максим, керівник мережі чотиризіркових готелів в Болгарії.  На цих провідних підприємствах готельного та ресторанного бізнесу студенти коледжу під час міжнародних практик в Європі закріплюють базові знання з інфраструктури та основ гостинності. Треба зазначити, що саме ця мережа готелів прихистила українців, які виїхали з місць активних бойових дій, за що ми дуже вдячні власникам.

Вітання викладачів, отримання дипломів – це, безсумнівно, важливі моменти свята для випускників. І, своєю чергою, винуватці торжества вирішили висловити свої емоції. «Вельмишановні наші викладачі, батьки! Говоримо вам від душі «велике спасибі», адже ви ніколи не жалкували свого часу, терпіння, старання, віддавали нам усе, що знаєте, та надихали на нові звершення. Хай куди б нас закинуло життя, будьте певні, ми будемо гордо йти зі званням випускників найкращого коледжу», – з непереборним хвилювання, одночасно з усмішкою й слізьми в очах звернулася до присутніх випускниця спеціальності «Туризм» Анастасія Бурда.

У великого філософа Григорія Сковороди є такий вислів: «Уподібнюйся пальмі: чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона догори». Тож, дорогі наші друзі, летіть тільки вперед і вгору на крилах здобутих знань, а ми завжди  будемо вами пишатися!