Наша сила – у єдності

images-1-_cr

У рамках проведення обласних туристських змагань серед працівників освіти, які цими днями проходили на турбазі «Сонячний» у селі Гаразджа Луцького району, до Волинського коледжу НУХТ завітала делегація з Попаснянської районної державної військово-цивільної адміністрації Луганської області.

У складі делегації: начальник відділу освіти Попаснянщини Марина Донцова, освітяни та представники регіональної влади Луганської області. У ході навчального візиту вони ознайомилися з освітянським досвідом навчальних закладів Волині, зокрема Волинського коледжу НУХТ. Як зазначила заступник начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна, що саме такі професійні спілкування, коли фахівці переймають один у одного цінний досвід, є дуже важливими, бо ж з’являється безліч спільних справ, які об’єднують нас, громадян, та консолідують населення в єдину країну.

«Наша сила – у єдності і дуже важливо проводити такі зустрічі та реалізовувати подібні проекти. Обмін досвідом, поїздки з однієї частини країни в іншу об’єднують людей», – наголосив директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук.

Також для гостей було організовано екскурсії, де показали місця, якими пишається місто Луцьк. Лучанам і справді є що показати і чим похвалитися. В знак вдячності та пошани гості з Луганської області подарували Волинському коледжеві НУХТ подарунок, а саме –  волейбольну сітку та м’яч.