Наша студентка стала призеркою онлайн-турніру «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»

На запрошення Державного біотехнологічного університету, який проводив On-line турнір «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах» Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій взяв активну участь.

Диплом за третє місце в онлайн-турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах» (секція 34. «Харчування ХХІ століття: тренди та тенденції») отримала студентка групи ХТ-32, спеціальності «Харчові технології» ЛЯХОВИЧ ПОЛІНА.

Даний захід проводився з метою популяризації та формування стійкого інтересу талановитої молоді до тенденцій розвитку провідних галузей України, які відіграють вагому роль у стабілізації економічного розвитку в умовах загострення військових дій на території України, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу.

Українська молодь талановита і креативна! Дуже приємно, що цей захід зацікавив наших студентів та їх наукових керівників. Дякуємо за достойну підготовку студентів та бажаємо подальших успіхів у вихованні майбутніх переможців.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм чергових успіхів! Ми впевнені, що досвід участі в даному турнірі вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся!!! Успіхів вам, натхнення, творчості та позитиву на кожен день!

Лариса Поліщук