Народжені під знаком Жінки

“…жінка — як музика, її можна любити, навіть не дуже розуміючи”
Ліна Костенко

З першими кроками весни, появою тендітних пролісків приходить чудовий і радісний день 8 Березня, який традиційно вважається днем жіноцтва.

З нагоди цього чудового свята Євроклубівці Волинського фахового коледжу НУХТ провели захід, в ході якого студенти розповіли присутнім про відомих жінок Європи, зокрема королеву Великобританії Єлизавету ІІ, принцесу Діану, Кейт Міддлтон, Розалінд Франклін, Геді Ламар, Коко Шанель, які своїм талантом внесли вагомий вклад в культуру, мистецтво, політику, науку, літературу та багато інших сфер життя рідної країни та світу.

Звичайно, згадуючи видатних жінок Європи, євроклубівці не могли оминути українських. Без перебільшення і з гордістю можна констатувати, що про жінку-українку в світі ходять легенди. Українки ставали королевами, впливали на політику великих держав, з’являлися на полотнах всесвітньо відомих художників і створювали всесвітньо відомі полотна власноруч. Вони робили наукові відкриття, виступали на світових сценах, засновували школи і писали книжки. Зокрема згадали княгиню Ольгу, Анну Ярославну, Лесю Українку, Катерину Білокур, Соломію Крушельницьку, Марію Заньковецьку, Ліну Костенко та інших відомих українок, які стали для нас прикладом для наслідування.