“Народе мій, пишаюся тобою…”

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це знакове свято нашої новітньої історії було присвячене двом революціям: Помаранчевій (2004р.) та Революції Гідності (2013р.)  

Учасники Євроклубу ВоФК НУХТ провели для студентів групи ГРС-21 захід, приурочений цим подіям, коли мужні громадяни, патріоти своєї країни, вийшли на Майдан та стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Перегляд документальної стрічки про Революцію Гідності, що відбувалася в країні і на Майдані Незалежності з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року, нагадав учасникам заходу про хронологію тих подій. Коли перед очима кадри з новин, фото поранених та загиблих героїв, дивлячись їм у вічі, ми розуміємо, що вислів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі. Також студенти з великою вдячністю вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО та воїнів російсько-української війни, які поклали своє життя за нашу незалежність. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили  свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

В час, коли в країні триває війна, український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

Віримо, що скоро Майдан знову збере мільйони людей, але вже для святкування нашої Перемоги, адже Україна – країна нескорених, країна Гідності та Свободи!

Керівник Євроклубу Оксана Харковська