Нагородження грамотами і подяками студентів, викладачів та майстрів виробничого навчання за підсумками І семестру 2020-2021 навчального року

Ефективним, креативним, цікавим, творчим був І семестр 2020-2021 навчального року для студентів, викладачів та майстрів виробничого навчання відділень харчових технологій, туризму та готельно-ресторанної справи. Незважаючи на обмеження карантинних заходів,  студенти коледжу брали активну участь у конкурсах фахової майстерності, олімпіадах, марафонах, що проводились у дистанційному формати.

За ефективну роботу зі студентами коледжу, підготовку переможців у міжнародних конкурсах фахової майстерності, змаганнях, всеукраїнських олімпіадах і марафонах директор коледжу Корчук Ігор Васильович відзначив грамотами та подяками найкращих студентів, викладачів та майстрів виробничого навчання.

 Грамоти за участь у І Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Рест – Профі» та перемогу в номінації «Професіонал в обслуговуванні» отримали студенти Радчук Анна, група ХТ-42; Гулечко Тетяна, група ГРС-32; Ярмолюк Тамара, група ГРС-31.

Подяки за високий фаховий рівень підготовки студентів до участі у І Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Рест – Профі» отримали викладачі коледжу: Семенюк Тетяна Степанівна, Іщик Тетяна Володимирівна, Мельник Оксана Вікторівна та майстри виробничого навчання: Казнадзей Оксана Володимирівна, Лапчук Яна Олександрівна, Деменік Марія Юріївна, Єпіфанова Марія Олександрівна, Козакова Яна Миколаївна, Радчук Анна Володимирівна, Федюк Олександр Олександрович, Саковський Сергій Володимирович.

Грамотами за участь та отримані призові місця  у Міжнародній науково-освітній олімпіаді з туризму для студентів та викладачів  на базі кафедри туризму та економіки підприємництва Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» були нагороджені: Рубаха Владислав, група Т-21 – І місце; Савич Уляна, група Т-31 –  ІІ місце.

Подяками за високий фаховий рівень підготовки студентів до участі у Міжнародній науково-освітній олімпіаді з туризму для студентів та викладачів були нагороджені викладачі:  Конох Олена Андріївна та  Пасевич Юрій Васильович.

Грамотами  за участь та отримані призові місця  у Міжнародній науково-освітній олімпіаді з туризму для студентів та викладачів  були нагороджені: Батейко Дмитро Сергійович – І місце; Конох Олена Андріївна – ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців!

Методист Ребрина Н.Г.