На святі професійно-технічної освіти обмінялися досвідом та напрацюваннями

P6030046_crЗ метою проведення профорієнтаційної роботи, розвитку творчих здібностей учнів 3 червня на Театральному майдані міста Луцька відбулося обласне свято професійно-технічної освіти.

Волинський коледж НУХТ активно долучився до заходів, які стали своєрідним підбиттям підсумків роботи професійно-технічних навчальних закладів області за рік. Останніми роками в професійно-технічних закладах стало навчатися більше дітей. Адже в умовах економічної кризи на ринку праці робітничі професії стали більш затребуваними. Кваліфікований електромеханік з ремонту і обслуговування лічильно-обчислювальних машин, слюсар-електрик чи талановитий шеф-кухар завжди мають роботу, яка ще й непогано оплачується. Сьогодні, наприклад, випускники Волинського коледжу НУХТ мають дві суміжні спеціальності, що надає більше можливостей у майбутньому працевлаштуванні.

Коледжівці-нухтівці презентували виставку-ярмарок виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання. Присутні на заході відмітили розмаїття товару, яку представив саме Волинський коледж НУХТ. Великим попитом користувалася кулінарна, кондитерська продукція та швейні вироби. Вишиванки, кухонні набори, фартухи, скатертини та серветки були найбільш популярними товарами, що припали до душі не одній господині.

Гостей ярмарку, особливо малечу, зацікавили майстер-класи з оздоблення борошняних виробів та складання серветок, які проводили учні та студенти відділення харчових технологій. А студенти відділення економіки та підприємництва перевіряли всім бажаючим на детекторі валют достовірність грошових купюр.

Ну і як гостинні господарі, коледжівці частували своїх гостей смачним наваристим кулішем, різноманітними смаколиками й фруктовими напоями та, звичайно, запашною кавою з ароматними тістечками і цукерками-трюфелями.

Цього дня лучани та гості міста мали змогу отримати максимум корисної інформації про вступ до навчальних закладів, зокрема, і до нашого коледжу. Майбутнім вступникам та їх батькам роздано рекламні буклети з інформацією про спеціальності та професії, які можна здобути у Волинському коледжі НУХТ, та роз’яснення щодо вступної кампанії 2016 року.

Останні роки свідчать про значні зміни, які відбуваються у економіці нашої країни, вимоги до компетенції та кваліфікації випускників постійно змінюються. Тому такі заходи, як свято професійно-технічної освіти, є корисними та пізнавальними, бо учасники ознайомилися із досягненнями, обмінялися досвідом. А це все сприяє йти в ногу з часом, а то й випереджувати його у підготовці кваліфікованих робітників відповідно до потреб ринку праці.