Ліщина Михайло Сергійович

«Мій обов’язок: захищати Україну від ворогів!» — було життєвим кредо загиблого Героя.

Часто кажуть, що війна відбирає у нас найкращих. Надійшла трагічна звістка про загибель Героя, нашого випускника, який ціною власного життя дав можливість нам жити і виживати. Він жив і радів світу, людям, що оточували його. Був люблячим сином, турботливим братом, старанним учнем нашого коледжу, вірним патріотом України. Патріотизм у нього був не на словах, а на ділі. Саме так він і говорив: «Хто, як не ми?». Він не міг сидіти, склавши руки, коли в країні війна.

Ліщина Михайло Сергійович народився 12 листопада 1990 року народження. На жаль, у віці 31 року його життя обірвалося через зухвале і безпідставне вторгнення російського агресора. У 2008 році закінчив ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Шклинь. У 2008-2009 роках навчався у нашому освітньому закладі за професією електромеханік електронних обчислювальних машин.

У 2010 році був призваний до лав Збройних сил України, служив у Повітряному командуванні «Захід». У 2014 році був мобілізований до Збройних сил України, служив у 51-ій механізованій бригаді. Побував у найгарячіших точках АТО. 2015 року був демобілізований. Отримав нагороду «Учасник бойових дій».

30 березня 2016 року підписав угоду на контрактну службу в Збройні сили України, пройшов перепідготовку в 184-ому навчальному центрі Національної академії сухопутних військ України в с. Старичі Львівської області, побував у зоні АТО в Станиці Луганській у складі 3-го батальйону 14 бригади.

Війна 2022 року не залишила Михайла байдужим та змусила патріота України боронити свою рідну землю від окупанта.

На жаль, життя цієї молодої людини обірвалося… Важко підібрати слова… Ніколи не пробачимо ворогу, що на нашій землі гине молодий цвіт нації…

Спочивай з миром, Герою! Вічна Слава Тобі у віках!