Музей сучасного українського мистецтва Корсаків – місце, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво і творять майбутнє

Музей Корсаків має на меті розвивати духовність нації, популяризувати українське мистецтво у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції і перформанси. Фундатором та натхненником створення першого в Україні світового рівня музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків.

У музеї представлено роботи понад 100 видатних митців (більш як 800 арт-об’єктів). Живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відео-арт – тут зібрана колекція творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ– ХХІ століть.

Студентське самоврядування Відокремленого структурного підрозділу Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій відвідали музей сучасного українського мистецтва, де змогли переконатися у широкій програмі виставкової, освітньої, наукової-дослідницької та видавничої діяльності, що відображає актуальні процеси в українській культурі та відкриває можливості для створення нових творів.