Молодь вивчає творчість волинських письменників

dsc_3072_crНещодавно учні Волинського коледжу НУХТ, які здобувають професію «Кравець; вишивальник», взяли участь у заході з нагоди 75-річчя від дня народження української письменниці, нашої землячки, уродженки Локачинського району Маргарити Малиновської.

Вечір-портрет з чутливою назвою «Душа Твоя в небі Полісся» відбувся у Волинському краєзнавчому музеї. Запрошені гості, працівники музею розповідали про основні віхи життя і творчості талановитої поетеси, письменниці, журналістки. Молодь мала змогу почути українську поетесу Валентину Штинько, заслуженого журналіста України Василя Федчука, поета та прозаїка, члена Національної спілки письменників України Івана Чернецького. Всі вони ділилися своїми спогадами про Маргариту Малиновську, повідали про її творчий шлях, а також про особисті якості письменниці, адже відомо, що Маргарита Юріївна була надзвичайною людиною.

Учні коледжу також ознайомились із фотодокументальною виставкою, на якій представлені матеріали про життя і творчість письменниці: світлини, рукописи, автобіографія, щоденники, похвальні грамоти, листи.