Молодь коледжу: «Свій світ будуємо ми»

27 лютого в  рамках природничо-математичного тижня на відділенні загальноосвітніх дисциплін був проведений біологічний мікс «Профілактика ВІЛ-СНІДу. Роль вірусів у природі та житті людини».

Студенти групи №44 підготували і презентували свої творчі роботи на актуальні теми. Так, Юлія Мелещук підготувала виступ «Суд над вірусами», Наталія Лісайчук вивчала сучасні технології клонування, Софія Захожа представила презентацію «Пропаганда здорового способу життя». Анна Манна, Анастасія Карпюк, Анна Сахнюк підготували цікаву інформацію про неймовірні властивості людини.

На цьому заході студенти розширили свої знання про будову і життєдіяльність вірусів, про їх стрімке поширення в природі і житті людини. Цікавою була дискусія про вживання алкоголю, тютюнопаління, наркотичних засобів. Неймовірні враження та дискусійну бурю серед молодих людей справив фільм про технології клонування у наш час.

На завершення міксу студенти поділились думками про своє майбутнє та призначення людини на землі. Опираючись на почуту інформацію, зробили висновок, що зруйнувати значно легше, ніж створити. «Дуже важливо зберегти те, що маємо. Від нас самих залежить, що ми оберемо – шлях до здоров’я, чи навпаки – шлях від здоров’я», – наголосила викладач біології Надія Стецюк.