Олімпіада з математики для вступників до ВоФК НУХТ

🏆 Шановні учні 9-х класів та наші майбутні вступники! Ви маєте чудову нагоду безкоштовно стати слухачем підготовчих курсів для вступу до Відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій». Для цього потрібно стати переможцем 🥇 Олімпіади з математики для вступників до ВоФК НУХТ!

ℹ Підготовчі курси дають можливість по їх завершенню одержати додаткові бали при вступі за освітніми програмами ОПС “фаховий молодший бакалавр”.

🏆 Результати другого туру Олімпіади

Вітаємо переможця та призерів!

🏅 Результати першого туру Олімпіади

Учасники, які набрали 20 та більше балів, проходять до другого туру


Олімпіада з математики проводиться у 2 тури:

1-й тур проводиться онлайн з 19.12.2022 по 15.01.2023

👉 Учасники першого туру змагаються шляхом проходження тестування та розв’язання завдань доступних онлайн за посиланням https://forms.gle/goRRYEL8yQvQSvGs6 (для доступу знадобиться вхід до облікового запису Google).

Завдання відповідають навчальній програмі з математики для 5-9 класу для загальноосвітніх навчальних закладів.

У першій частині Олімпіади пропонується 10 завдань з вибором однієї правильної відповіді. До кожного завдання наведено чотири можливі варіанти відповіді, з яких тільки одна є правильною. При цьому абітурієнт не повинен наводити будь-яких міркувань, що пояснюють його вибір. 

Друга частина олімпіадної роботи складається з трьох завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Третя частина олімпіадної роботи складається із чотирьох завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Такі завдання вважаються виконаними правильно, якщо абітурієнт навів розгорнутий запис розв’язування з обґрунтуванням кожного його етапу та дав правильну відповідь. 

Максимальна кількість балів, яку можна отримати, вірно розв’язавши всі завдання — 35 балів.

2-й тур проводиться дистанційно 28-29.01.2023

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 20 балів на першому етапі (переможці першого туру).

Для участі у другому турі кожен переможець першого туру отримує електронною поштою запрошення від Організаційного комітету.

Завдання другого туру передбачають письмове виконання завдань відкритої форми з короткою відповіддю та завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю, які відповідають навчальній програмі з математики для 5-9 класу для загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможець та призери одержать грамоти ВоФК НУХТ, а також переможець одержує можливість безкоштовного навчання на підготовчих курсах для вступу до ВоФК НУХТ, які будуть проходити в першому півріччі 2023 року. Усім учасникам другого туру буде надіслано лист на електронну пошту.


Детальні умови проведення, критерії оцінювання та інша інформація про Олімпіаду міститься у Положенні.

Запрошуємо всіх проявити свої математичні здібності!

Якщо у вас виникли запитання, то ви можете задати їх через форму зворотного зв’язку 👈