Мандрівка казковою і чарівною Тернопільщиною

Нещодавно учні та студенти Волинського технікуму НУХТ здійснили мандрівку Тернопільщиною. Подорож для найактивніших студентів, які особливо проявили себе у підготовці та проведенні Дня працівника харчової промисловості, організував студентський профком.

Тернопільщину ще називають «країною замків». Тут збереглося більше 30 замків чи їх руїн, що значно перевищує всю кількість пам’яток серед всіх областей України.
Розпочався туристичний маршрут наших мандрівників з села Підзамочок, яке стало відкриттям мандрівки – хоча від замку лишилися одні руїни, фантастичний краєвид каньйону річки Стрипа, який відкривався,компенсував усе – високі пагорби, швидкоплинна річечка в долині…

Потому наші мандрівники побували у місті Бучач, який дуже нагадує провінційні містечка Австрії. Місто славиться своєю ратушею, яка є справжнім витвором архітектурного мистецтва у стилі класичного бароко.

Недалеко від Бучача у селищі Золотий Потік збереглися руїни замку Потоцьких. Замок є пам’яткою оборонної архітектури Поділля.

Водоспади Тернопільщини приваблюють туристів своєю нерукотворною красою. Особливо зачарував наших мандрівників Русилівський каскад, який складається із 15 водоспадів різної висоти.

Звичайно, перебуваючи у Бучацькому районі, не можна не заїхати до Печерного монастиря святого Онуфрія. Унікальністю храму є те, що в ньому знаходяться роботи великого Пінзеля.

Побували наші мандрівники і у селищі Микулинці, де також є руїни замку та чимало храмових споруд. Троїцький костел – одна із найдавніших пам’яток архітектури Тернопільщини, який є точною копією костьолу в місті Дрезден (Німеччина).
Мандрівка наших студентів закінчилася у гарному та затишному місті Тернопіль з мальовничим озером у центрі.

Відомий письменник Марк Твен колись писав, що у старості ми будемо найбільше шкодувати про те, що мало любили і мало подорожували. Тож, аби мати менше причин для жалю, варто не лінуватися і за допомогою різних мандрівок розфарбувати своє життя яскравими барвами, адже поряд з нами є багато цікавого і незвіданого.