Любов врятує світ

Любов — найпрекрасніше почуття, яке тільки може народитися в серці людини. Воно супроводжує нас завжди і всюди. Так, що ж таке любов? Це питання споконвіку хвилює людей. Кажуть, без любові життя нічого не варте. Та ніхто не може визначити, що то за почуття, яке захоплює людину та робить її щасливою. У тлумачному словнику цей термін трактується як «почуття глибокої сердечної прив’язаності до кого-небудь або чого-небудь».

Любов має найрізноманітніші форми та способи виявлення – це любов до Бога, до друзів, Батьківщини, материнська й батьківська любов до дітей, дитяча любов до батьків, кохання між чоловіком і жінкою.

Ми живемо зараз в умовах війни та різних катаклізмів. Але, попри жахливі обставини сьогодення, люди закохуються, народжують дітей, дбають, допомагають та підтримують одне одного. Сила любові — це сила самої природи. Як добро перемагає зло, так і вона перемагає ненависть. Доки існуватиме це почуття, доти в світі пануватиме гармонія, єдність, лад та мир, які так необхідні сучасному світові.

Віками про кохання складали вірші, оспівували його у музичних творах, воно надихало на героїчні подвиги та штовхало людей на неймовірні вчинки. Пропонуємо вашій увазі переглянути відео з відомими цитатами про любов та кохання, яке підготували наші учасники Євроклубу.

Керівник Євроклубу Оксана Харковська