Лідерство та навчання – це речі, які не можуть існувати одне без одного

14 грудня 2020 року відбувся випускний зимової «Школи молодого лідера 2020». Автором ідеї проєкту, натхненним стратегом, лідером команди однодумців та засновником школи є голова Первинної профспілкової організації студентів Відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» Осійчук Катерина Миколаївна.

Взяти участь у зимовій «Школи молодого лідера 2020» прагнули багато студентів нашого коледжу, але в зв’язку із необхідністю дотримуватись карантинних заходів кількість учасників була обмежена. Протягом п’яти днів тренінгів, майстер-класів та зустрічей студенти вивчали досвід лідерства, знайомились із цікавими особистостями міста Луцька та Волинської області, створювали свої проєкти та вчилися бути відповідальними не лише за себе, але й за свою команду.

У завершальний день «Школи молодого лідера» кожен учасник мав представити випускний проєкт, розповісти про враження навчання у школі та навички та вміння, набуті під час навчання. Студенти презентували свої роботи , в яких презентували свої нові сторони, хобі та навики. Всі учасники отрмали сертифікати, які стануть згадкою про неймовірний досвід та натхненням на подальший розвиток.

Головна мета школи – допомогти молодим людям стати справжніми лідерами в навчанні, роботі та житті, ніколи не здаватися та вірити в себе, вдосконалювати свої вміння і досягати бажаних висот. Вірте у себе та станьте кращими версіями себе!