Купи валентинку – допоможи дитині

Студенти Волинського коледжу НУХТ долучилися до акції «Сердечко до сердечка», яка відбувалася в обласній бібліотеці для юнацтва. Благодійна виставка валентинок ручної роботи проводиться у рамках проекту «З гостинцем до дитини» та з метою допомоги Волинському спеціалізованому будинку дитини. Студенти та вихованці мистецьких студій представили свої роботи, щоб зібрати гроші для сиріт.

Організатори заходу, працівники відділу культури та мистецтв, розповіли про виникнення та розвиток проекту. «Найменше і водночас найбільше, що можемо зробити в житті, – це допомогти тим, хто цього потребує. Будь-хто може прийти та просто оглянути роботи, можливо черпнути для себе якихось ідей. Можна тут і купити валентинки. Всі гроші надішлемо на потреби діток з Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини. Раніше ми вже допомагали діткам, взуття, кофти їм купували, а торік купили фарби й студенти розмалювали їхню будівлю», – розповіла та запросила до співпраці головний бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва Любов Фрадинська.

Такі акції дозволяють не тільки згуртувати студентство, а й наголосити на необхідності формування у молоді доброти, співчуття, людяності та милосердя.