Конкурс IT-стартапів

Категорії: , ,

18 березня проведено конкурс IT-стартапів серед студентів відділення інформатики та компʼютерної техніки ВоФК НУХТ. Представлені роботи під керівництвом викладачів циклової комісії компʼютерної та програмної інженерії Бурбана О.В., Величка В.Л., Грицана П.А., Пугач Т.В., Ройка О.Ю., Смолій С.А. та Удовицької Ю.А.

Конкурс дав можливість здобувачам освіти продемонструвати свої ідеї, отримати відгуки та втілити в подальшому у вигляді розробок, проєктів, публікацій.

Притулюк Вадим представив проект автоматизованої системи управління гуртожитком «Smart гуртожиток». Проєкт міститиме такі функції як реєстрація місць та розподіл у гуртожитку, онлайн-оплата (можливіть PayPal, GooglePay, ApplePay), облік стану кімнат та обладнання, інтеграція системи безпеки та контролю доступу, а також можливість подати заявку на ремонт та обслуговування. Студент запропонував розробити сайт або веб-додаток, з системою сповіщень на телефон.

Дідух Назар запропонував систему «Discord-сервер ВоФК НУХТ» для взаємодії між студентами, кураторами та викладачами із системою жорсткої модерації та можливістю проведення івентів. Схожу ідею висловили студенти Горбатюк Юрій та Сучілов Олександр, проте їх проєкт «Пошук груп по інтересам» спрямований на спілкування між студентами та за певними категоріями інтересів. Їх ідея полягає у тому, що б при реєстрації вказувались всі інтереси, додаток ж сам підбере вам групу осіб зі схожими навиками, наприклад для настільних ігор, конкурсів чи концертів.

Танюк Валентин представив  проєкт «Впровадження штучного інтелекту у графічні редактори для заміни обʼєктів». Головною проблемою штучного інтелекту у графічних редакторах є те що змінюється лише частина зображення, але не обʼєкт, тому запропонований проєкт має вирішити її. Завдяки Tensorflow та Pixellib та можливості обведення по контуру можна створити каталог зображень та застосувати параметри ШІ для конкретного обʼєкту. Даний віджет буде універсальним для всіх наявних графічних редакторів.

Сух Дарія запропонувала онлайн платформу для публікації розкладу занять. Відмінною ознакою від функціонуючої системи є якісне оновлення розкладів, функціональність системи, та фільтрування по великій кількості параметрів. Для цього вона планує застосовувати Python, Flask та Google Spreadsheets. На продовження цього функціоналу студенти Михальчук Максим та Комаров Володимир представили модель «Map, Shedule, Helper», що дозволить відслідковувати наявність пари у конкретному кабінеті, розклад у кабінеті на весь день, та отримати сповіщення про зміну кабінету. Також  була представлена модель частини коледжу, та планується додаткова візуалізація кабінетів.

Козлов Денис представив ідею створення телеграм боту для підготовки студентів коледжу до НМТ з математики. В даному боті буде великий спектр завдань, теорії, тестів, а для певної групи завдань будуть розʼяснення.