КомерцФест-2016

komerz027_crСтуденти відділення економіки і підприємництва ІІІ курсу спеціальності «Комерційна діяльність» Волинського коледжу НУХТ взяли участь у V Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест».

Фестиваль проводився з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів. До складу команди «Чорна перлина» увійшли: Катерина Сойко, Софія Цаплан, Світлана Моцпан, Яна Шевчук, Тетяна Римаренко.

Учасники  цього дійства змагались в п’яти конкурсах, у яких показували знання з товарознавства і розкривали свої здібності з комерційної діяльності. У конкурентній боротьбі «Чорна перлина» продемонструвала високий рівень теоретичних знань і уміння застосовувати їх на практиці. Команда Волинського коледжу НУХТ нагороджена дипломом за перемогу в номінації «Кращі товарознавці продовольчих товарів». Також за плідну працю відзначено дипломами викладача дисципліни «Товарознавство та комерційна діяльность» Антоніну Філіну та викладача дисципліни «Реклама та стимулювання продажу» Оксану Білоконь.