Командна робота – запорука успіху!

17-19 вересня поблизу одного з семи природних чудес України озера Світязь,  на базі дитячого табору «Супутник» відбувся обласний туристсько – краєзнавчий зліт серед працівників освіти – 2021. Змагання проводились з метою підтримки, розвитку та популяризації спортивного туризму, орієнтування та краєзнавства серед освітян Волині.

Команда педагогів нашого навчального закладу брала активну участь у збірній команді працівників закладів освіти обласного підпорядкування, управління освіти і науки облдержадміністрації, закладів вищої освіти, закладів професійної (професійно – технічної) освіти. Коледж представляли майстри виробничого навчання Катерина Осійчук, Аліна Мисковець, Юлія Зрибко, Дмитро Батейко та викладачі фізичного виховання Андрій Пахолюк, Сергій Гапонюк, Петро Вавринюк.

Участь у зльоті була дуже плідною, адже команда привезла 6 кубків. Представники нашого навчального закладу стали найкращими у змаганнях зі спортивного орієнтування (І місце), з пішохідного туризму (ІІ місце), з велосипедного туризму (ІІІ місце), з водного туризму на байдарках (ІІІ місце), краєзнавчий квест (І місце), конкурс туристської самодіяльності (І місце).

Не менш результативними були і особисті здобутки майстрів та викладачів, за що їх було відзначено грамотами та медалями.

Такі змагання, які щорічно проводяться напередодні Всесвітнього Дня туризму, пропагують здоровий спосіб життя та хорошу форму активного відпочинку на природі, сприяють зміцненню дpужніх зв’язків між освітянами області, обміну досвідом, що дає позитивний результат у роботі. Кожен отримав неоціненний практичний туристський досвід, величезний заряд бадьорості та енергії на новий навчальний рік.

Дякуємо за допомогу та підтримку дирекції та первинній профспілковій організації  викладачів коледжу!

Катерина Осійчук