Коледжани відзначили День добровольця

В Україні 14 березня вперше відзначали День українського добровольця, який встановлений Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Треба зазначити, що дату обрали не випадково, адже саме цього дня у 2014 році почався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Тоді понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом.

Студенти Волинського коледжу НУХТ разом із викладачами предмету «Захист Вітчизни» Віктором Кондратюком і Тетяною Кременець долучилися до заходів з вшанування захисників України, які відбувалися на Театральному майдані міста Луцька.

Студенти груп №№ 9, 50 разом із Володимиром Тарасенком побували у Волинському краєзнавчому музеї, де зустрілися з військовими капеланами, добровольцями, членами «Самооборони Волині». Також присутні мали змогу оглянути виставки «Герої не вмирають», «Вони були першими».