Класна година «Закон на нашій землі»

У Волинському коледжі НУХТ проведено низку виховних годин з метою виховання почуття відповідальності за свої вчинки, впорядкування знань про правопорушення та ознайомлення з наслідками протиправних дій.

Так нещодавно у групі № 48/48А відбулася класна година, у ході якої студенти знайомилися із законами, що визначають наше життя. Класний керівник Світлана Сичук у формі гри допомагала молоді розібратися, де в повсякденному житті ми реалізуємо свої права, обов’язки і за що несемо відповідальність. Класний керівник наголосила, що незнання закону не звільняє від відповідальності, а умисне порушення призводить до тяжких наслідків.

Переглянувши презентацію «Юридична відповідальність», студенти дійшли висновку, що жодна людина в суспільстві не може відступати від правових норм. В іншому випадку в дію вступає Кримінальний кодекс.

Окрім Кримінального кодексу молодь також ознайомилася з Конвенцією про права дитини, Сімейним кодексом, Цивільним кодексом, Трудовим кодексом і, звичайно, Конституцією України, яка є основним законом держави.

Наприкінці виховної години, підсумувавши сказане й почуте, молодь погодилася з думкою, що країна стає процвітаючою, а її жителі щасливими і почувають себе у безпеці лише при умові, що всі люди в суспільстві будуть жити за законами.