Карпатськими стежками

Подорожі – це завжди цікаво й пізнавально, особливо, коли подорожуєш в чудовій компанії. Тому, викладачі Волинського коледжу НУХТ, вже вкотре мандрували чарівними куточками України великим й дружнім колективом. 

Первинна профспілкова організація працівників нашого закладу організувала триденну подорож  чарівним Закарпаттям. Романтичні замки, таємничі скелі, чудові водоспади, неймовірної краси гірські краєвиди вражали волинських туристів. А доповнювали подорож цікаві факти з історії, географії та безліч легенд.

Першим туристичним об’єктом, який відвідали викладачі коледжу,  був «астрономічний» палац графів Шенборнів, що розташований майже в центрі Закарпатської області. Овіяний легендами про кохання, в оточенні старого парку, казковий закарпатський замок, зведений у 1890 році, донині зберігся без суттєвих змін. Далі знайомилися із замком «Паланок», що височіє над Мукачевим на вершині згаслого вулкану. Найкрасивішим озером в Україні та родзинкою Українських Карпат є озеро Синевир. Вразило воно волинських туристів не лише мальовничими краєвидами, а й багатством українських Карпат. Адже, сувенірні крамнички переповнені різними  карпатськими смаколиками: меди, ягоди, гриби, цілющі  чаї та автентичні страви закарпатської кухні. Водоспади Шипіт та Кам’янка були максимально повноводними й несли свої криштолево чисті стрімкі потоки води скелястими улоговинами. Туристичний маршрут пролягав через  Урицькі скелі – пам’ятку природи та археології національного значення, яка не має аналогів у Європі.

Викладачі Волинського коледжу НУХТ щиро вдячні дирекції та Первинній профспілковій організації закладу за сприяння в організації  поїздки. Подорожуйте й пізнавайте рідну Україну, вона неймовірно цікава та багата туристичними принадами!

Зінкевич С.Г.