Інтерактивне заняття «English as a fundamental part of our global community»

22 квітня 2020 року викладач іноземної мови, кандидат філологічних
наук, доцент Романова О.А., на курсах з поглибленого вивчення англійської мови, провела інтерактивне заняття на тему: «English as a fundamental part of our global community».

Заняття було побудоване на активній взаємодії викладача та студентів. Романова О.А. організувала навчальний процес таким чином, щоб студенти могли засвоїти якомога більше матеріалу, відчуваючи себе максимально комфортно.

Використання інтерактивних форм та мультимедійних засобів, сприяли реалізації особисто орієнтованого підходу та творчій діяльності студентів, дали змогу збільшити кількість розмовної практики на занятті, виявились цікавими для студентів, допомогли засвоїти матеріал, виконували дидактичні та розвивальні функції.

Тема заняття була обрана не випадково. 23 квітня на міжнародному рівні відзначається День англійської мови (English Language Day). Свято було засноване 23 квітня 2010 року за ініціативи Департаменту громадської інформації ООН. За допомогою англійської мови працює система урядових органів. На сьогоднішній день англійська мова є робочою у Раді Безпеки головного секретаріату ООН.

Дату встановили згідно з історичним початком поширення англійської мови в усьому світі. А популярною вона стала тоді, коли вийшли перші легендарні твори Вільяма Шекспіра, що прославилися на весь світ. Для того щоб ознайомитися з творінням Шекспіра багато книгоманів спеціально вивчили англійську мову. Особливо це стосувалося вірних шанувальників, які бажали знати творчість Шекспіра виключно в оригіналі. Такі твори залишили величезний відбиток на англійській культурі: «Ромео і Джульєтта», «Гамлет», «Отелло», «Король Лір».
23 квітня — день народження великого національного письменника і драматурга Вільяма Шекспіра.

Англійська мова входить до трійки найпоширеніших у світі. За допомогою неї спілкується третина світу. Всього налічується 24 діалектних звучання. Англійська мова є популярною у Сполучених Штатах Америки, Ірландії, Канаді, на Мальті, в Австралії, Новій Зеландії.

Англійська — узаконена основна мова ООН. За статистикою, в календарі є шість святкових днів, по кожній робочій мові ООН.

В цей день секретаріат Організації Об’єднаних Націй проводить міжусобні заходи, а саме, круглі столи, міжнародні конференції. Метою яких є: залучення населення всіх країн до вивчення англійської мови та її культурних особливостей. Для всіх бажаючих проводяться відкриті уроки та особисті зустрічі з носіями даної мови для дружнього спілкування.