Інновації в освіті: симулятор Cesim Hospitality як інструмент модернізації фахової підготовки у сфері гостинності

Категорії: , ,

В рамках реалізації проєкту ЄС Еразмус+ «Горизонтальна розбудова потенціалу професійної освіти для інтернаціоналізації та модернізації, включаючи інновації, цифровізацію та стійкість, шляхом передачі методології та обміну кращими практиками», номер проєкту № 101129249, Veijo Kyösti, презентував симулятор Cesim Hospitality та ознайомив з його основними можливостями.

Cesim Hospitality – це інтерактивна навчальна гра, яка дозволяє зануритися у світ готельного бізнесу та навчитися керувати власним готелем. Це чудовий інструмент для здобувачів освіти, які вивчають готельний бізнес, а також для досвідчених менеджерів, які бажають удосконалити свої навички управління готелем.

Учасники міжнародного семінару працювали в командах, самостійно приймали рішення, які впливали на розвиток їхнього готелю. Кожна дія мала свої наслідки, що робило гру захопливою та навчальною.

Симулятор відтворює всі ключові аспекти управління готелем: від маркетингу та фінансів до управління персоналом та обслуговування клієнтів. Він охоплює широкий спектр тем, пов’язаних з готельним бізнесом, що дозволяє отримати всебічне уявлення про цю галузь, надає детальний аналіз рішень, що дозволяє зрозуміти, що зроблено правильно, а над чим потрібно ще попрацювати.  За допомогою Cesim Hospitality можна планувати розвиток готелю, вибирати цільову аудиторію, встановлювати ціни; керувати фінансами: складати бюджет, контролювати витрати, аналізувати фінансові показники; взаємодіяти з клієнтами: визначати рівень обслуговування, розробляти маркетингові кампанії, реагувати на відгуки клієнтів; управляти персоналом: набирати персонал, проводити навчання, мотивувати співробітників; координувати дії інших членів команди, досягати спільних цілей.

Після завершення першого симуляційного раунду учасники воркшопу обговорювали плюси та мінуси стратегії кожної команди.

Проєкт реалізується за підтримки Програми Європейського Союзу Еразмус+. Координатором є Коледж готельного менеджменту HOTEL SCHOOL (Латвія, Рига), учасниками проєкту є Італійська школа гостинності (Італія, Рим), Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій (Україна, Луцьк) та Центр професійної освіти Дон Боско (Україна, Львів). Проєкт направлений на модернізацію професійної освіти у сфері гостинності через впровадження інноваційних технологій та обмін найкращими практиками.