Хто бажає подорожувати – той подорожує

16 лютого до студентів спеціальності «Туризм»  завітав відомий громадський активіст і мандрівник Олександр Швець, для якого світ немає обмежень у кордонах держав. Людям, які багато подорожують, є що сказати молоді, адже мають у запасі велику кількість цікавих історій. Такі люди завжди надихають, мотивують не боятися покидати зону комфорту, закликають до активного способу життя.

Під час зустрічі відомий мандрівник розповів студентам, як подорожувати, не витрачаючи багато коштів, як іти до своєї мети й утілювати власні мрії. Олександр активно пропагує різноманітні громадські та волонтерські ініціативи, що дають молоді широкі можливості. Мандрівник поділився власним досвідом бюджетних подорожей. Розповів, які ресурси можна використовувати, щоб заощадити і відвідати якнайбільше країн за одну подорож.

Організатор цього заходу Ірина Савченко, кандидат географічних наук, викладач фахових дисциплін, на завершення сказала, що такі зустрічі є важливими для майбутніх туризмознавців, адже допомагають боротися із різними страхами та упередженнями. Світ треба любити, з ним треба дружити та приймати всі його дивовижні дари – цей меседж зустрічі був прийнятий студентами, у яких загорілися очі й з’явилося бажання діяти, самовдосконалюватися, збирати рюкзак та вирушати на пошуки пригод.