EUROVISION-2018

Вже традиційно у рамках тижня циклової методичної комісії економічної та гуманітарної підготовки викладачі іноземної мови Вікторія Кавара та Оксана Харковська організовують навчально-пізнавальний та музично-розважальний конкурс «Євробачення». Цей конкурс дає можливість оцінити рівень володіння студентами іноземними мовами, а також змогу розкрити художні таланти учасників конкурсу.

Цьогоріч у конкурсі брали участь 6 команд, які вражали своїми вокальними і танцювальними талантами, дотепним гумором в оригінальному жанрі, дивували  фантазією у створенні костюмів та образів. І звісно ж, всі присутні мали чудову нагоду почути рівень володіння іноземними мовами, адже зі сцени звучали англійська, німецька, польська, італійська та іспанська мови. Крім того, журі мало змогу скуштувати національні страви країн, які були представлені.

За підсумками голосування перше місце отримала команда групи 44, яка представляла сонячну Італію. Друге місце розділили команди груп 68 та 26, які презентували Польщу та Іспанію. Третє місце вибороли студенти групи 43, які вразили журі колоритними костюмами. За артистизм у представленні США команда групи 1 посіла четверте місце. Замкнули коло призерів студенти групи 59, котрих відзначили за патріотизм у представленні України. Переможці отримали грамоти та сертифікати на зарахування додаткових балів з предметів гуманітарного циклу під час складання літньої сесії.

У конкурсі брали участь студенти відділень «Туризму та готельно-ресторанної справи», «Харчових технологій» та «Інформатики та комп’ютерної техніки», а допомагали у підготовці цього конкурсу викладачі іноземних мов Вікторія Кавара, Оксана Харковська, Оксана Романова та Ганна Каращук.

«Сьогодні ми отримали море позитивних емоцій, побачили наших студентів у нових образах. Хочу подякувати студентам та викладачам, що взяли активну участь у цьому заході, а також групам, які прийшли підтримати свої команди.  Сподіваюся, що ви і  далі активно будете вивчати іноземні мови і на наступний рік коло учасників зросте, а кількість іноземних мов, представлених на сцені, збільшиться», – підсумувала керівник Євроклубу Оксана Харковська.