EUROVISION-2017

У рамках тижня циклової методичної комісії економічної та гуманітарної підготовки викладачі іноземної мови Вікторія Кавара та Оксана Харковська організували вже традиційний навчально-пізнавальний та музично-розважальний конкурс «Євробачення».

Відкривала захід одна з найкрасивіших  та найромантичніших пар нашого коледжу, які були ведучими цього вечора. Вони повідомили конкурсантам завдання, що передбачали наявність іноземною мовою презентації європейської країни і художнього номеру.

І молодь не підвела – вражала своїми вокальними і танцювальними талантами, дотепним гумором в оригінальному жанрі, дивувала своєю фантазією у створенні костюмів та образів. Всі присутні мали чудову нагоду почути рівень володіння іноземними мовами наших студентів, адже зі сцени звучали англійська, німецька, французька, болгарська мови.

За підсумками голосування перше місце отримала команда групи 24, яка представляла Сербію. Друге місце у команди групи 22/19, яка презентувала Болгарію. Третє місце вибороли студенти групи 29, які підкупили журі колоритними костюмами та гарною англійською мовою. За творчий підхід у представленні Франції команда групи 45 посіла четверте місце. Студенти групи 59 (Німеччина) за креативність художнього номеру отримали п’яту сходинку. Замкнули коло призерів студенти групи 61, котрих відзначили за патріотизм при представленні України. Переможці отримали сертифікати на зарахування додаткових балів з предметів гуманітарного циклу під час складання літньої сесії.

«Сьогодні ми мали море позитивних емоцій, побачили свою молодь у нових амплуа. Хочу подякувати студентам та викладачам, що взяли активну участь у підготовці до заходу, та побажати нам усім розвиватися й далі активно вивчати іноземні мови», – завершила захід голова ЦМК економічної та гуманітарної підготовки Вікторія Кавара.