Драматично-художня композиція «Життєва мудрість Григорія Сковороди»

Категорії:

22 листопада в актовій залі коледжу відбулася драматично-художня композиція «Життєва мудрість Григорія Сковороди» під його гаслом: «Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе».

Сьогодні виповнюється 300 років з часу народження великого сина українського народу Григорія Савича Сковороди, і саме цього року московська ракета влучила у музей Сковороди, звісно, що невипадково влучають в те, що є насправді диханням нації.

Зі сцени студенти груп ІПЗ-12 Вероніка Маляр, Артем Литвиненко, Андрій Кононов розповіли про життєвий шлях Григорія Савича Сковороди.

Ознайомили з літературною спадщиною здобувачі освіти групи ІПЗ-21 Володимир Срібний, Василь Тарасюк, Олександр Коляда, Ольга Палецька.

Розкрили його філософські погляди в контексті сьогодення студенти групи ФБСС-11 Катерина Висоцька, Богдана Меріда, Соломія Гураль, Юліана Люшненко, Марія Совира.

Щоб зрозуміти, що ж відбувалося на ту пору в Україні, коли жив Сковорода розповів Леонід Зварич, гр. ІПЗ-22.

Присутні зрозуміли, що за будь-яких історичних обставин, навіть найскладніших, людина може зробити колосальний внесок у власну і світову культуру.

Про дитинство Григорія розповіли в ролі його батьків Дарина Левичкіна та Максим Форманюк, гр. ІПЗ-12.

Студент гр. ОО-11 Дейнека Михайло уміло перевтілився в образ Григорія Сковороди та провів міні-урок спудеям.

На заході була виконана костюмована інсценізація розмови Григорія Сковороди з дружиною пана Томари, яку втілили студенти Вікторія Горбачевська та Михайло Дейнека, гр. ОО-11.

Здобувачі освіти переглянули відеоролик про правила, яких дотримувався у житті Григорій Сковорода – народний філософ і поет, педагог і просвітитель, музикант і громадський діяч.

Григорій Савич Сковорода вчив українців бути господарями на своїй землі, а не ходити в козачках. Та пізнання того, що він є і буде, дає підстави сподіватися, що ми недарма живемо на цій землі.

Людмила БУРИЛО, Олена МАТВІЙЧУК