Допомагаючи іншим – допомагаєш собі!

Протягом місяця у Волинському коледжі НУХТ було організовано та проведено ряд благодійних заходів та акцій. Мета цих акцій – фінансова допомога студентці третього курсу спеціальності «Туризм» Анастасії Янчук, яка бореться з важкою недугою.

Адміністрація коледжу на чолі з директором Корчуком Ігорем Васильовичем та заступником директора з виховної роботи Межовою Оксаною Володимирівною, спільно з туристичним агенством «Волиньздравсервіс», де Настя проходила практику, організували благодійну екскурсію до Львова. Цю акцію активно підтримало студентство та викладачі навчального закладу, перевізники, які надали автобуси для екскурсії. Всього місто Лева відвідали 130 студентів та 12 викладачів. Подорож була ще більш цікавою і захопливою від думки, що кожен екскурсант долучився до благородної справи, адже всі виручені кошти були передані Насті. Усього за поїздку вдалося зібрати 18800 грн.

Члени студентської ради навчального закладу організували благодійний захід «Надання першої медичної допомоги». Захід провів Трьоха Роман Русланович, учасник АТО, працівник центру Національно – патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька. Учасники заходу зібрали 1326 грн.

Протягом місяця студенти та викладачі мали змогу підтримати Настю коштами, які клали до благодійної скриньки.
Загалом, за всі акції було зібрано 30 000 грн. Всі кошти були передані на лікування Насті. Слова вдячності хочеться висловити Віталію Зейку, Роману Крохмалю, Олександру Жижку, Віктору Мельничуку, Андрію Гапонюку та всім небайдужим, хто долучився до заходів!!!

Нещодавно в Анастасії було День народження, то ж усім великим і дружним колективом студентів, викладачів, дирекції, ми ще раз вітаємо іменинницю й бажаємо міцного здоров’я!!! Ми з тобою!!!!!