День Європи – день спільних цінностей

Кожну третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це важливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Цьогоріч День Європи в Україні має особливе значення, адже українці боронять демократичні європейські цінності ціною власного життя.  Ми захищаємо свою землю, мир і безпеку всієї Європи. Майже 90% наших громадян підтримують вступ України до ЄС, і більшість європейців вважають нас частиною європейської сім’ї.

Напередодні цього дня учасники Євроклубу нашого коледжу разом з керівником Оксаною Харковською провели онлайн-засідання, на якому обговорювали європейські цінності, такі як повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини.

Крім того, студенти підготували відеопрезентацію віртуальної подорожі столицями країн Європейського союзу. Розповіли цікаві та маловідомі факти з історії, культури та мистецтва європейських міст.

Святкуймо день спільних цінностей, спільної історії! Це чудовий привід укотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.