День туризму: яскраво, весело, пізнавально

Цього року учні та студенти ВТ НУХТ відзначили Всесвітній день туризму у поєднанні з благодійною акцією – збирали кошти на лікування нашої студентки Вікторії Романчук, яка постраждала під час стрибка з джампінгу.

Розпочалося святкування спільним виконанням Державного Гімну України та вітальними словами директора Волинського технікуму НУХТ Ігоря Корчука і завідувача відділення готельно-туристичного обслуговування Світлани Зінкевич. Вони побажали учням та студентам безліч приємних вражень від змістовного відпочинку.

Не обійшлося свято без традиційного конкурсу туристичних стіннівок  та конкурсу-вітання команд відділень. Наші «туристи» співали власні пісні, грали на гітарах, декламували вірші на туристичну тематику та зарядили свято своїм хорошим настроєм і позитивною енергією.

Після цікавої туристичної вікторини розпочалися спортивні естафети та конкурс «Найсильніша команда» (перетягування каната). Переконливу перемогу у цих змаганнях виборола команда відділення харчових технологій.

До облаштування своїх туристичних місць всі групи підійшли креативно, творчо та наготували різноманітних частувань.  Участь у кулінарному конкурсі «Найсмачніший обід туриста» взяли всі групи, представивши смачні страви.

У програмі святкування було чимало ігор, забав, індивідуальних конкурсів (армреслінг, дартс,  «туристична мишоловка», «гнучкий турист», «фото туриста»). Тож кожен бажаючий мав змогу активно відпочити та показати свою фізичну форму.

Теплий сонячний день, напружена боротьба, спілкування в колі друзів, смачний туристський куліш, запашний трав’яний чай, пісні під гітару – таким запам’ятається цей день «юним туристам» Волинського технікуму НУХТ.