Дарувати тепло легко

Важливим завданням всього педагогічного колективу коледжу є не тільки підготовка спеціалістів своєї справи, але й виховання в наших учнях та студентах добра і милосердя. Тому вже більше 25 років викладачі, учні та студенти коледжу беруть активну участь у благодійній роботі Мальтійської служби допомоги.

19 листопада учні, студенти, майстри та викладачі коледжу взяли участь у відкритті благодійної акції, яку вже вшосте проводить Мальтійська служба допомоги разом з гіпермаркетом Нова лінія. Акція спрямована на збирання подарунків для дітей з обмеженими можливостями, сиріт, та тих, що опинилися в складних життєвих обставинах. Приємно, що з кожним роком кількість учнів та студентів, які беруть участь в акції збільшується, а це означає, що більше діток з особливими потребами отримають від святого Миколая омріяні подарунки.

Цього року до проведення акції підключилися викладачі та майстри відділення харчових технологій і туризму та готельно-ресторанної справи Олеся Панькевич, Тетяна Іщик, Тетяна Семенюк, Юлія Сидорук, Оксана Казнадзей, Яна Лапчук, Катерина Гарбарук, Яна Козакова, Марія Деменік, які приготували смачні кондитерські вироби, а також майстри професії кравець, вишивальник Юлія Зрибко, Неля Кондратюк, Наталія Паламарчук, Оксана Махортова, які пошили та вишили святкові новорічні серветки та скатертини. Усі виготовлені вироби були реалізовані на благодійній ярмарці, що проходила в межах акції. Також активну участь в роботі Мальтійської служби допомоги завжди беруть викладачі Галина Панасюк, Леся Стешенко, Ольга Ройко та Оксана Малиновська.

Акція проходить під гаслом «Дарувати тепло легко», приємно, що наші працівники дарують тепло потребуючим і своїм прикладом вчать цього своїх вихованців.

Ольга РОЙКО