Все більше і більше молодих людей віддає перевагу освіті за кордоном, зокрема в Європейських країнах. Студенти можуть обрати найрізноманітніші шляхи вступу: купити навчання самому, отримати грант або ж поїхати по програмі обміну.
Звичайно, при цьому молодь отримує безліч переваг: можливість подорожувати, вивчити іншу мову і знайти нових друзів. Це дуже важливо для різнобічного розвитку особистості.
Але чим відрізняється європейська освіта від української? Чи варто вступати в українські вищі навчальні заклади або потрібно їхати в Європу? На ці запитання намагалися знайти відповіді студенти групи ГРС-21 разом з класним керівником Оксаною Харковською на черговому засіданні Євроклубу, яке відбулося в рамках проведення тижня циклової випускової комісії туризму та готельно-ресторанної справи.
Також здобувачі освіти здійснили віртуальні подорожі найкращими закладами України та Європи, переглянувши відео та презентації, що підготували найактивніші студенти групи. Ознайомилися з країнами, які є найкращі для здобуття освіти іноземними студентами, розглянули плюси та мінуси навчання в них. Як виявляється, у багатьох державних вузах Німеччини, Франції, Італії, Чехії, Словаччини, інших країн є повністю безкоштовні програми для іноземців.
Отже, кожна людина має право вибирати в якій країні отримувати вищу освіту але при цьому потрібно зважити всі переваги та недоліки. І не варто забувати про важливість вивчення іноземної мови, оскільки це є основною вимогою навчання за кордоном.