Чергові здобутки студентів у вивченні англійської мови

Знання іноземної мови у сучасному світі є необхідною складовою професійного успіху майбутнього фахівця. Саме тому викладачі відділення туризму та готельно-ресторанної справи приділяють особливу увагу залученню студентів у різноманітні заходи, що можуть допомогти їм опанувати англійську мову, стати більш впевненими в оволодінні мови міжнародного спілкування та отримати нові перспективи професійного зростання. Вже вдруге здобувачі освіти групи Т 21 спеціальності туризм, під керівництвом викладачки Вікторії Кавари, взяли участь у VII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови «На Урок».

Цю масштабну олімпіаду проводять з метою залучення студентів до всеукраїнського інтелектуального змагання. Цьогорічні завдання зимової сесії вимагали від учасників нестандартного логічного мислення, творчої уяви, навичок письмового спілкування. В олімпіаді взяли участь 17 студентів, які продемонстрували знання високого та достатнього рівня. 15 учасників отримали сертифікати про участь, двоє студентів –  заслужені призові місця. Дмитро Багнюк отримав диплом 3 ступеня, а Владислав Рубаха зміг піднятись на вершину та здобув заслужене 1 місце. За результатами події викладач Вікторія Кавара отримала іменну подяку та свідоцтво про підготовку переможців олімпіади.

Вітаємо усіх студентів з хорошими результатами. Сподіваємося на подальшу активну участь на шляху оволодіння англійською мовою.