Чергова перемога викладачів коледжу у Всеукраїнському конкурсі

Чергова перемога викладачів коледжу у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР – 2023»

Фінішував щорічний Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР – 2023», який традиційно проводиться Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук України.

Педагогічні працівники коледжу є активними учасниками Конкурсу. Цьогоріч за рішенням конкурсної комісії від 13 червня 2023 року протокол №6 викладачів коледжу визначено переможцями:

  • Ольгу РОЙКО, Олександра РОЙКО за створення електронного навчально-методичного комплексу з дисципліни «Теоретичні основи технологій харчових виробництв» (ІІ місце);
  • Олександра РОЙКО, Олександра ЮХТУ, Тетяну ПУГАЧ за створення електронного навчально-методичного посібника «Математичні, алгоритмічні та реляційні основи зберігання та обробки даних» у номінації Електронний навчально-методичний посібник з дисципліни (ІІІ місце);
  • Олександра РОЙКО за створення Інтерактивних методичних вказівок до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерні мережі» у номінації Інноваційні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладу фахової передвищої освіти. Навчальні практикуми (ІІІ місце).

Незважаючи на воєнний стан, нелегкі часи, виклики сьогодення, педагоги коледжу на високому рівні представили наш заклад освіти у Конкурсі та отримали перемогу. 

Нагородження переможців відбудеться восени під час проведення ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фахова передвища освіта: теорія, методика, практика».

Здобуті перемоги свідчать про високий рівень підготовки навчально-методичних матеріалів учасниками Конкурсу, безперервний професійний розвиток, поширення новітніх педагогічних практик, застосування інноваційних освітніх технологій під час організації освітнього процесу, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогів, їх самореалізації, підвищенню професійної майстерності, ефективну організацію й управління освітнім процесом, що забезпечує якісну підготовку здобувачів освіти в коледжі.

Адміністрація коледжу щиро вітає переможців, бажає нових творчих звершень та здобутків!