Благодійний захід «Надання першої медичної допомоги»

У Волинському коледжі НУХТ відбувся благодійний захід «Надання першої медичної допомоги», який організували заступник директора з НВР Межова О.В. і члени студради коледжу.

Захід провів Тьохта Роман Русланович, учасник АТО, працівник Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк.

Життя і здоров’я людини у разі виникнення типових нещасних випадків досить часто залежить від вчасної наданої першої допомоги. Особливо небезпечними є проникаючі поранення, що супроводжуються кровотечами.

Під час заходу студенти мали можливість навчитися, як правильно накласти пов’язку з бинта або підручних засобів при пошкодженні. Тьохта Роман демонстрував студентам, як зупиняти кровотечу накладанням джгута, щільної пов’язки. Наголошувалось, що особливо важливо знати, що неправильне накладення джгута загрожує відмиранням тканин і може в майбутньому негативного відобразитись на здоров’ї людини.

Під час заходу зібрано кошти у розмірі 1326 грн., які підуть на лікування студентки коледжу Янчук Анастасії. Дякуємо усім учасникам заходу за надану допомогу.