Акція до Дня Святого Миколая

Щорічно студенти Волинського коледжу НУХТ разом з Мальтійською службою допомоги влаштовують акцію до Дня Святого Миколая. Мені, першокурсниці цього першокласного закладу, пощастило взяти участь у благодійній акції, вражень і позитивних емоцій від якої я отримала більше, ніж за всі роки свого шкільного життя.

Відтоді, коли я вступила до коледжу, жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цей заклад освіти для здобуття майбутньої професії. Оскільки за темпераментом я людина, яка багато говорить і дуже емоційна, тому і обрала для навчання таку спеціальність як туризм. Уже з першого курсу нас залучають до цікавих та благодійних заходів, метою яких є спілкування і допомога людям, які потребують нашої участі в їхньому житті.

Команда небайдужих студентів коледжу подарувала особливим діткам свято, на яке вони дуже чекали. Ми влаштувати їм казку з чарівними персонажами, що говорять. Таким способом ми хотіли, щоб діти повірили у диво, щоб в кожному маленькому сердечку зародилася надія на краще майбутнє. Було приємно на душі, коли побачили, як в їхніх очах засвітилися життєрадісні вогники. А як щиро вони переживали за долю казкових персонажів!

Команда студентів коледжу побувала в багатьох реабілітаційних центрах і дитячих садочках. Круто дивитись на те, що дітки вірять у Святого Миколая і зимову казку, чекають подаруночки і готуються до його приходу ще за місяць до свята.

Я вважаю, що такі свята допомагають молоді розкрити потенціал та розвивати таланти. У нас з’явилося багато нових друзів. Мальтійська служба допомогти з неабиякою відповідальність враховує кожну дрібничку та намагається знайти підхід до кожної дитини. А ще дуже приємно, що наш найкращий коледж вітає усіх, хто бажає долучитися до благодійності. У цьогорічній акції участь взяли майже 300 студентів нашого закладу. На мою думку, такими заходами хочуть виховати нас добрими, чуйними та відповідальними людьми.

Сподіваюся, що до нашого волонтерського руху приєднається ще більше охочих і ми разом зробимо ще більше добрих справ!

Студентка групи Т-11
Валерія Мельничук