Звіт директора Волинського технікуму НУХТ

director1Сьогодні, 28 серпня, у Волинському технікумі НУХТ відбулися загальні збори трудового колективу, на яких було заслухано звіт директора технікуму Ігоря Корчука про підсумки роботи колективу технікуму за 2014-2015 навчальний рік та завдання на 2015-2016 навчальний рік і перспективу.

Керівник навчального закладу розпочав свій виступ з представлення нових співробітників. Відрадно, що кадрове забезпечення технікуму удосконалюється. Цього року викладацький склад поповнили ще два кандидати наук. У 2015 році троє викладачів технікуму захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Приємно відзначити, що до захисту готуються ще декілька викладачів Волинського технікуму НУХТ.

Звітуючи про організацію навчального процесу, Ігор Корчук багато уваги приділив питанням, якими протягом 2014-2015 навчального року було насичено життя технікуму. Це і процес імплементації Закону України «Про вищу освіту», і широке відзначення таких професійних свят як День працівника харчової промисловості, Всесвітній день туризму. Особливої уваги заслуговує і проведена на високому рівні Міжрегіональна студентська науково-практична конференція «Інвестиційно-інноваційний розвиток підприємств харчової промисловості», метою якої була презентація та обговорення наукових проектів та практичних досягнень студентів, сприяння творчої діяльності майбутніх фахівців, аспірантів та викладачів.

Колектив технікуму впродовж усього навчального року працював над втіленням інноваційних методів навчання, розвитком матеріально-технічної бази, удосконаленням системи інтеграції з роботодавцями, розширенням міжнародних зв’язків з навчальними закладами, підприємствами та організаціями сфери обслуговування. Так, Волинський технікум НУХТ є учасником україно-канадського проекту «Навички для працевлаштування в Україні», польсько-білорусько-українсько транскордонного кластеру «Полісся». Завдяки Міжнародній системі стажувань наші студенти мають можливість удосконалювати власний рівень англійської мови, вивчати культуру країни перебування, отримати міжнародний досвід роботи за кордоном. На базі Волинського технікуму НУХТ було проведено ІІ Міжнародний шаховий фестиваль, присвячений памяті Героїв Небесної Сотні, у якому взяли участь шахісти з Білорусі, Польщі, Латвії, Чехії, Угорщини та України.

Ігор Корчук не оминув увагою у своєму звіті й дипломні роботи наших випускників. Варто зазначити, що керівництво управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області відзначило Подякою за сприяння у створенні інтерактивної карти та висловило надію на продовженні співпраці в майбутньому. Розроблений ІТ-продукт уже практично застосовується у повсякденній діяльності оперативно-диспетчерської служби ДСНС України у Волинській області.

У своєму виступі директор технікуму подякував та нагородив Грамотами та Подяками управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинського технікуму НУХТ за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм викладачів та працівників нашого навчального закладу.

За підсумками роботи 2014-2015 навчального року, враховуючи позитивні досягнення щодо якісної підготовки молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників, визначено завдання на перспективу: інноваційно-інтеграційна діяльність технікуму; поглиблення професійних знань і вдосконалення навичок педагогів щодо розробки та впровадження нових програм бізнес-навчання, що сприятиме зайнятості випускників; поглиблене вивчення іноземних мов (англійської, німецької, польської).