1 вересня – День Знань

1 вересня найдревніший заклад Волині – Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій вітає здобувачів освіти та працівників з Днем знань!

Сьогодні для першокурсників розпочалася нова сторінка історії їхнього життя, яку вони запам’ятають назавжди. Це не просто звичайна зустріч, це спільне об’єднання усіх учасників освітнього процесу, знайомство батьків з викладачами та адміністрацією. Це момент, коли кожен має можливість розказати більше інформації та особистих моментів, які допоможуть краще дізнатись один про одного. Батьки та гості мали можливість відчути стародавню історію закладу, мали змогу переконатися у наявності безпечного укриття та його стану.

Захід традиційно розпочався з виконання Державного гімну України, слів вітання від директора коледжу Ігоря Корчука. Він закликав здобувачів освіти ставити високі цілі, натхненно навчатися та прагнути до професійного зростання.

Під час виступу директор звернув увагу на слова Президента Володимира Зеленського, які були сказані у Верховній Раді України до Дня Конституції та Міністра освіти і науки Оксена Лісового на серпневій конференції про бійця Збройних Сил України, учня нашого колежу, сироти Максима Нагорного: «Багато говорять про відбудову України після війни, про відновлення економіки зруйнованих міст. Але я не згодний відбудовувати країну, в якій я зростав. Я мрію про нову, зовсім іншу й набагато кращу країну, яку варто побудувати заново». І не дивно, адже головним завданням нашого закладу є належне формування особистості, гідного громадянина, який буде відбудовувати нову країну.

На заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних захисників України та випускників коледжу, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, поклали квіти до Дошок пам’яті.

Зі словами божого благословення до колективу коледжу звернувся митрополит Луцький та Волинський Михаїл. Він зазначив, що це важливий день у житті кожного здобувача освіти, адже ставши студентом, потрібно пам’ятати, що разом з тим – ти громадянин, гордість своєї країни. Владика наголосив, що наш коледж найдревніший на теренах Волині та найкращий, здобувачі освіти – найкращі, викладачі – найкращі.

Духовенство на чолі з митрополитом здійснили молебень перед початком навчання, а також владика окропив святою водою всіх присутніх.

Обряд освячення води – це символи щасливого початку та плідної навчальної діяльності.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник Управління Державної служби якості освіти у Волинській області Корець Ангеліна Йосипівна. Вона побажала здобувачам освіти натхнення, мудрості та наснаги на шляху до знань, а батькам – терпіння та підтримки дітям.

Також до нас на День знань завітав наш партнер директор Приватного акціонерного товариства «ТЕРЕМНО ХЛІБ» Лавренюк Микола Павлович, який сказав, що студентські роки найцікавіші, найзахопливіші і водночас, це найвідповідальніший момент, вибір професії, майбутнього. На їхньому підприємстві учні отримують додатковий досвід та навички, працюючи з різними видами продуктів та інгредієнтів, вчаться виготовляти хлібобулочні та кондитерські вироби, також беруть участь в різних процесах виробництва, навчаються працювати з обладнанням та новітніми технологіями.

Зворушливим моментом була передача першокурсникам – «студентського квитка» та «ключа до знань», які символізують відкриття нових дверей до навчання та можливостей.

Вітаємо першокурсників з початком цікавого, насиченого і пізнавального студентського життя в коледжі! Нехай цей рік навчання буде наповнений радістю, приємними новинами, новими зустрічами та цікавими проєктами!