День відкритих дверей

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 лютого у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти.
Гості коледжу – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду ознайомитися з особливостями організації навчального процесу в коледжі.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Ігор Корчук, який розповів про основні досягнення Волинського коледжу та перспективи, що відкриваються перед учнями та студентами навчального закладу. Ігор Васильович у своєму виступі наголосив, що випускники коледжу мають можливість продовжити навчання у Національному університеті харчових технологій та інших навчальних закладах за скороченим терміном. З уст керівника коледжу пролунали слова подяки за інтерес до коледжу, який протягом 50-ти років своєї діяльності залишається гарантом високого рівня професійної підготовки молоді.

З відділеннями та спеціальностями, за якими ведеться підготовка у коледжі, ознайомили гостей завідувачі відділень. Вони розповіли багато цікавого про освітні програми, перспективи подальшого навчання та працевлаштування на регіональному та всеукраїнському ринку праці. Доповіді керівників відділень були доповнені презентаціями, що дозволило слухачам отримати нову інформацію в інтерактивному вигляді та краще її засвоїти. Також представники відділень відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків, надали їм детальну інформацію за окремими напрямами підготовки фахівців.

Гостям свята також було запропоновано презентацію відповідального секретаря Приймальної комісії ВоК НУХТ Інни Савчук, яка ознайомила з Правилами прийому до коледжу в 2016 році та основними вимогами до абітурієнтів.

Протягом дня гості оглянули навчальні аудиторії, виробничі майстерні, лабораторії, бібліотеку, спортивну та актову зали, навчальні: бар, кафе, банк, готель. У невимушеній обстановці поспілкувалися з викладачами та студентами коледжу.

День відкритих дверей у Волинському коледжі НУХТ викликав неабияку зацікавленість у молоді, стимулював їх бажання отримати більше інформації про графік роботи Приймальної комісії, підготовчих курсів, особливості подання як звичайних, так і електронних заяв. Радісно було чути схвальні відгуки про коледж та бачити зацікавлені очі дітей. Це вселяє надію, що сьогоднішні гості завтра будуть нашими учнями і студентами.