Апробація нового туристичного продукту «Нічна екскурсія підземеллями колегіуму»

Студентська рада ВСП «Волинський фаховий коледж НУХТ» спільно з викладачем фахових дисциплін, керівником туристичної агенції «Біля вежі» Батейком Дмитром Сергійовичем провели апробацію нового туристичного продукту «Нічна екскурсія підземеллями колегіуму».

Екскурсія була дуже цікавою та насиченою, адже приміщення коледжу, зі своїми підземеллями, є унікальною пам’яткою архітектури ХVІІ ст. Здобувачі освіти дізналися про більш як 400-літню історію будівлі, відвідали підземелля колегіуму, стіни яких таять  в собі містичні історії та наповнені легендами.

Студенти ще раз перегорнули сторінки історичного літопису закладу, який продовжує давні традиції Луцького колегіуму, заснованого у 1608 році. Екскурсія дуже вразила студентів та надихнула їх до нових відкриттів, адже знайомство в нічну пору з коледжем це досить незвично і по – новому.

Окрім того, представники студентського самоврядування коледжу, за філіжанкою духмяного чаю з солодощами, переглянули фільм, що дало можливість  їм ближче познайомитись, пізнати один одного та відпочити.